Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

Plán na týden 8. - 14.4.2019

7. 4. 2019

úterý                      9.4   -   trénink UMT Motorlet hlavní- 15:45 - 17:00 !!!

čtvrtek                  11.4.  -   trénink UMT Motorlet horní - 16:00 - 17:30  

pátek                    12.4.  -   trénink UMT Motorlet dolní - 16:00 - 17:30

                                         MU UMT Motorlet - Nebušice 17:30

sobota                  13.4.  -   MU Meteor - Motorlet - 14:00 (POUZE 1 HŘIŠTĚ 7+1)

 

 

Změna na pátek

9. 4. 2019

V pátek z důvodu zápasu na Motorletu od 17:30 trénujeme také na Motorletu UMT dolní od 16:00 do 17:30. Někteří budou pokračovat zápasem proti Nebušicím.

 

Nominace sobota Meteor

11. 4. 2019

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Matyáš F., Adam, Kuba, Ivan, Honza, Štěpán, Nikolas, Kašpi, Niklík, Vojta, Mateo

sraz: 13:15, Bedřichovská 151/14, Praha 8

týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy - nezapomínat na pantofle!!!

 

Plán na týden 15 - 21.4.2019

13. 4. 2019

úterý                    16.4   -   trénink UMT Motorlet hlavní- 16:00 - 17:30 

čtvrtek                  18.4.  -   trénink UMT Motorlet horní - 16:00 - 17:30  

pátek                    19.4.  -   VOLNO

sobota                  20.4.   -  turnaj Motorlet 10:00 - 17:00

neděle                  21.4.   -  turnaj Motorlet   8:30 - 13:00

 

Důležité info.

17. 4. 2019

FAČR zveřejnil termínovou listinu pro podzim 2019. Náš první mistrovský zápas v kategorii mladších žáků bude tedy v termínu 24. až 25. 8. 2019. Téměř každý tým začíná tedy sezónu od 1. 8. 2019. My ponecháme začátek na původně plánovaný termín 12.8. s tím, že je nezbytně nutné, aby byl od tohoto data každý hráč k dispozici. Soustředění zůstává v původním termínu. Jediná omluvenka = NEMOC.

 

Plán na týden 22. - 28.4.2019

21. 4. 2019

úterý                    23.4   -   trénink UMT Motorlet hlavní- 16:00 - 17:30 

čtvrtek                  25.4.  -   PU Bohemians U 10 - hřiště Šeberov 17:00  

pátek                    26.4.  -   trénink UMT Klausova 16.00 - 17:30

neděle                  28.4.   -  MU Dukla JM - Motorlet 12:30

                                         MU TJ Ruzyně - Motorlet 15:00

                                         (někteří hráči budou přejíždět z Dukly na Ruzyň, 2009 mají

                                          ve stejnou dobu MU)

 

Nominace na turnaje - předběžné

26. 4. 2019

    1. 2. 3. 4. 5.  
1. Macháček Šimon   x     x  
2. Křeček Filip x x     x  
3. Eliáš Patrik   x     x  
4. Fuchsa Matyáš x x x   x  
5. Králíček Adam x x     x  
6. Vosička Jakub x x     x  
7. Sem Josef     x      
8. Michněvič Ivan x   x      
9. Hůlka Tadeáš x x x      
10. Sopko Sebastian x   x      
11. Šámal Gabriel            
12. Velička Jan x x     x  
13. Pejšek Štěpán x x     x  
14. Zemánek Filip     x      
15. Kirakosian Nikolas x x     x  
16. Daněk Kašpar Jan   x x      
17. Beran Bedřich     x      
18. Petrů Vít x   x      
19. Nikl Martin x   x   x  
20. Ambruš Vojtěch x x     x  
21. Sikora David x x     x  
22. Tvrdý Matyáš x x     x  
 

1-Lomnice, 2-Přerov,      3-Český Dub, 4-Motorlet, 5-Rakousko(předběžná)    x - nominován

           
 

Nalezené složky

 
Nebyly nalezeny žádné složky