Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace - turnaje

Příspěvky

Konečná nominace Rakousko

12. 6. 2019

Konečná nominace Rakousko: Šimon,Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Štěpán, Honza, Siki,Matyáš T. ,Niklík,Nikolas,

 

Nominace na turnaje - předběžné

26. 4. 2019

    1. 2. 3. 4. 5.  
1. Macháček Šimon   x     x  
2. Křeček Filip x x     x  
3. Eliáš Patrik   x     x  
4. Fuchsa Matyáš x x x   x  
5. Králíček Adam x x     x  
6. Vosička Jakub x x     x  
7. Sem Josef     x      
8. Michněvič Ivan x   x      
9. Hůlka Tadeáš x x x      
10. Sopko Sebastian x   x      
11. Šámal Gabriel            
12. Velička Jan x x     x  
13. Pejšek Štěpán x x     x  
14. Zemánek Filip     x      
15. Kirakosian Nikolas x x     x  
16. Daněk Kašpar Jan   x x      
17. Beran Bedřich     x      
18. Petrů Vít x          
19. Nikl Martin x   x   x  
20. Ambruš Vojtěch x x     x  
21. Sikora David x x     x  
22. Tvrdý Matyáš x x     x  
 

1-Lomnice, 2-Přerov,      3-Český Dub, 4-Motorlet, 5-Rakousko(předběžná)    x - nominován

           
 

Nominace sobota Meteor

11. 4. 2019

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Matyáš F., Adam, Kuba, Ivan, Honza, Štěpán, Nikolas, Kašpi, Niklík, Vojta, Mateo

sraz: 13:15, Bedřichovská 151/14, Praha 8

týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy - nezapomínat na pantofle!!!

 

Nominace MU Podolí

28. 3. 2019

nominace: všichni, oba dresy, týmové oblečení, věci do sprchy

sraz: 13:00, AFK Podolí,  Na Hřebenech II 1062, Praha 4, Podolí

 

Nominace sobota 30.3.2019

28. 3. 2019

Nominace: Šimon, Filip K., Matyáš F., Adam, Kuba, Sebík, Gába, Štěpán, Nikolas, Kašpi, Matyáš T.

sraz: 9:00 hlavní stadion Chomutov, Mostecká 5773, týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy!!

 

Nominace neděle ZL Junior + Klausova

14. 3. 2019

Nominace: Vítek, Kuba, Patrik, Nikolas, Adam, Martin N., Vojta, Ivan, Štěpán, Gába

sraz: 8:15, oba dresy, věci do sprchy

 

Klausova: 

nominace: všichni,

sraz: 13:15, konec cca 17:00

 

 

Nominace neděle 17.2.2019

14. 2. 2019

Nominace: Šimon,Pepa,Kuba,Štěpán,Honza,Adam,Sebík,Filip K.,Nikolas,David,Matyáš T.

sraz: 10:30, Horní Měcholupy, oba dresy, věci do sprchy, týmové oblečení

Prosím o info. v případě, že by v neděli nemohl nominovaný hráč dorazit.

 

 

Nominace sobota 26. + neděle 27.

24. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova, sraz 12:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Mára, Béďa, Martinian, Niklík, Kašpi, Pepa, Gába, Filip Z., Adam, Filip K., Matyáš F.

Neděle: Slavia , Hornoměcholupská 300, sraz 7:45, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Šimon, David, Matyáš T., Kuba, Patrik, Vojta, Filip K., Adam, Pepa, Honza

Junior, sraz 10:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Matyáš F., Mára, Béďa, Niklík, Kašpi, Gába, Filip Z., Štěpán, ??

 

Nominace sobota 19. a neděle 20. 1.

16. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova 9:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

nominace: Vítek, Matyáš F.,Adam, Martinian, Sebík, Gába, Kašpi, Mára, Martin N.,Filip Z, Šimon

Neděle: Chomutov, oba dresy, věci do sprchy!!!

- UMT Chomutov - Kosmonautů 4061, Chomutov 43001 
- převlékaní hlavní stadion - Mostecká 3704, Chomutov 43001. 

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Adam, Kuba, Pepa, Sebík, Honza, Nikolas, Vojta, Mates T., David

Kdo z rodičů nepojede do Chomutova, dejte vědět přes whatsapp, pro tyto hráče bude sraz na Motorletu v 7:45. Pro ostatní sraz v Chomutově v 9:00. Předpokládaný konec v Chomutově 12:30.

 

 

Nominace sobota 12. + neděle 13.

10. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova, sraz 9:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

Filip, Štěpán, Ivan, Honza, Matyáš T., David, Kašpi, Gába, Adam, Béďa, Šimon

Neděle: UMT Junior, 12:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

Kuba, Štěpán, Mára, Pepa, Nikolas, Patrik, Vojta, Sebík, Martin N., Daniel, Vítek

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »