Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace sobota Meteor

11. 4. 2019

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Matyáš F., Adam, Kuba, Ivan, Honza, Štěpán, Nikolas, Kašpi, Niklík, Vojta, Mateo

sraz: 13:15, Bedřichovská 151/14, Praha 8

týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy - nezapomínat na pantofle!!!

 

ZMĚNA!!!!

2. 4. 2019

Pátek     5.4. - MU Motoret - Admira 18:00

sraz: 17:00 - UMT Motorlet, následuje schůzka s rodiči, poté zápas

nominace: všichni, týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy!!!

víkend VOLNO

 

Nominace MU Podolí

28. 3. 2019

nominace: všichni, oba dresy, týmové oblečení, věci do sprchy

sraz: 13:00, AFK Podolí,  Na Hřebenech II 1062, Praha 4, Podolí

 

Nominace sobota 30.3.2019

28. 3. 2019

Nominace: Šimon, Filip K., Matyáš F., Adam, Kuba, Sebík, Gába, Štěpán, Nikolas, Kašpi, Matyáš T.

sraz: 9:00 hlavní stadion Chomutov, Mostecká 5773, týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy!!

 

Nominace neděle ZL Junior + Klausova

14. 3. 2019

Nominace: Vítek, Kuba, Patrik, Nikolas, Adam, Martin N., Vojta, Ivan, Štěpán, Gába

sraz: 8:15, oba dresy, věci do sprchy

 

Klausova: 

nominace: všichni,

sraz: 13:15, konec cca 17:00

 

 

Nominace neděle 17.2.2019

14. 2. 2019

Nominace: Šimon,Pepa,Kuba,Štěpán,Honza,Adam,Sebík,Filip K.,Nikolas,David,Matyáš T.

sraz: 10:30, Horní Měcholupy, oba dresy, věci do sprchy, týmové oblečení

Prosím o info. v případě, že by v neděli nemohl nominovaný hráč dorazit.

 

 

Nominace sobota 26. + neděle 27.

24. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova, sraz 12:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Mára, Béďa, Martinian, Niklík, Kašpi, Pepa, Gába, Filip Z., Adam, Filip K., Matyáš F.

Neděle: Slavia , Hornoměcholupská 300, sraz 7:45, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Šimon, David, Matyáš T., Kuba, Patrik, Vojta, Filip K., Adam, Pepa, Honza

Junior, sraz 10:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Matyáš F., Mára, Béďa, Niklík, Kašpi, Gába, Filip Z., Štěpán, ??

 

Nominace sobota 19. a neděle 20. 1.

16. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova 9:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

nominace: Vítek, Matyáš F.,Adam, Martinian, Sebík, Gába, Kašpi, Mára, Martin N.,Filip Z, Šimon

Neděle: Chomutov, oba dresy, věci do sprchy!!!

- UMT Chomutov - Kosmonautů 4061, Chomutov 43001 
- převlékaní hlavní stadion - Mostecká 3704, Chomutov 43001. 

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Adam, Kuba, Pepa, Sebík, Honza, Nikolas, Vojta, Mates T., David

Kdo z rodičů nepojede do Chomutova, dejte vědět přes whatsapp, pro tyto hráče bude sraz na Motorletu v 7:45. Pro ostatní sraz v Chomutově v 9:00. Předpokládaný konec v Chomutově 12:30.

 

 

Nominace sobota 12. + neděle 13.

10. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova, sraz 9:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

Filip, Štěpán, Ivan, Honza, Matyáš T., David, Kašpi, Gába, Adam, Béďa, Šimon

Neděle: UMT Junior, 12:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

Kuba, Štěpán, Mára, Pepa, Nikolas, Patrik, Vojta, Sebík, Martin N., Daniel, Vítek

 

Nominace neděle zimní liga Junior

12. 12. 2018

Nominace: Vítek, Kuba, Pepa, Saša, Honza, Štěpán, Kašpi, Vojta, Béďa., Martin N.

sraz: 10:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

 

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »