Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace neděle 17.2.2019

14. 2. 2019

Nominace: Šimon,Pepa,Kuba,Štěpán,Honza,Adam,Sebík,Filip K.,Nikolas,David,Matyáš T.

sraz: 10:30, Horní Měcholupy, oba dresy, věci do sprchy, týmové oblečení

Prosím o info. v případě, že by v neděli nemohl nominovaný hráč dorazit.

 

 

Nominace sobota 26. + neděle 27.

24. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova, sraz 12:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Mára, Béďa, Martinian, Niklík, Kašpi, Pepa, Gába, Filip Z., Adam, Filip K., Matyáš F.

Neděle: Slavia , Hornoměcholupská 300, sraz 7:45, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Šimon, David, Matyáš T., Kuba, Patrik, Vojta, Filip K., Adam, Pepa, Honza

Junior, sraz 10:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

Nominace: Matyáš F., Mára, Béďa, Niklík, Kašpi, Gába, Filip Z., Štěpán, ??

 

Nominace sobota 19. a neděle 20. 1.

16. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova 9:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

nominace: Vítek, Matyáš F.,Adam, Martinian, Sebík, Gába, Kašpi, Mára, Martin N.,Filip Z, Šimon

Neděle: Chomutov, oba dresy, věci do sprchy!!!

- UMT Chomutov - Kosmonautů 4061, Chomutov 43001 
- převlékaní hlavní stadion - Mostecká 3704, Chomutov 43001. 

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Adam, Kuba, Pepa, Sebík, Honza, Nikolas, Vojta, Mates T., David

Kdo z rodičů nepojede do Chomutova, dejte vědět přes whatsapp, pro tyto hráče bude sraz na Motorletu v 7:45. Pro ostatní sraz v Chomutově v 9:00. Předpokládaný konec v Chomutově 12:30.

 

 

Nominace sobota 12. + neděle 13.

10. 1. 2019

Sobota: UMT Klausova, sraz 9:15, oba dresy, věci do sprchy!!!

Filip, Štěpán, Ivan, Honza, Matyáš T., David, Kašpi, Gába, Adam, Béďa, Šimon

Neděle: UMT Junior, 12:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

Kuba, Štěpán, Mára, Pepa, Nikolas, Patrik, Vojta, Sebík, Martin N., Daniel, Vítek

 

Nominace neděle zimní liga Junior

12. 12. 2018

Nominace: Vítek, Kuba, Pepa, Saša, Honza, Štěpán, Kašpi, Vojta, Béďa., Martin N.

sraz: 10:30, oba dresy, věci do sprchy!!!

 

 

Nominace zimní liga Junior neděle 9.12.2018

6. 12. 2018

Nominace: Šimon,Filip K.,Kuba,Pepa,Martinian,Saša,Honza,Kašpi,Vojta,David,Ivan

sraz: 10:30, Junior, V Úžlabině, Praha 10, Strašnice

oba dresy, týmové oblečení, věci do sprchy

 

Zimní ligy neděle Klausova + Junior

29. 11. 2018

Klausova: 

sraz: 9:15 Nominace: Šimon,Filip K.,Patrik,Kuba,Saša,Honza,Štěpán,Filip Z.,Martin N,David, Matyáš T.

Junior Praha:

sraz: 10:30 Nominace: Vítek,Pepa,Martinian,Sebík,Nikolas,Kašpi,Béďa,Vojta,Matyáš F.,Daniel

oba týmy: týmové oblečení (zimní), věci do sprchy, oba dresy

 

Sobotní turnaj Hořovice

29. 11. 2018

Místo: sportovní hala Hořovice, Ke Stadionu

sraz: 7:30, týmové oblečení, sálovky, oba dresy konec cca 12:30

Nominace: Filip Z.,Pepa,Sebík,Martinian,Nikolas,Kašpi,Béďa,Vojta 

 

Sobotní turnaj Hradec.

27. 11. 2018

Nominace Hradec Králové: Šimon,Filip K.,Kuba,Štěpán,Honza,Matyáš T.,David 

týmové oblečení, věci do sprchy, sálovky, oba dresy, konec cca 16:30

sraz: 8:15, hala Třebeš, Na Potoce 691/30 Hradec Králové

soupeři: Hradec Králové,Slavia Praha, Inter Bratislava,Mladá Boleslav,Jičín,Pardubice,Ústí nad Labem, Žďár nad Sázavou,Třebeš(domácí)

 

 

Turnaj SK Slavia Praha - neděle 25.11.2018

23. 11. 2018

Nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Matyáš F., Kuba, Sebík, Honza, Štěpán, Nikolas, Vojta, Matyáš T., David 

Sraz: 8:15, SK Horní Měcholupy, U Golfu 300, Praha 15

oba dresy, týmové oblečení, věci do sprchy!!!

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »