Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace zimní liga zítra.

12. 1. 2018

Nominace: Filip K.,Kuba,Štěpán,Kašpi,Vítek,Daniel,Gabriel,Martin N.,

sraz: Klausova 13:30, bílý dres

Nominace: Vláďa,Martinian,Sebík,Filip Z.,Nikolas,Martin H.,Béďa,Pavel,

sraz Klausova 15:00, bílý dresy

 

Nominace zimní liga neděle

1. 12. 2017

1 tým :Filip K.,Patrik,Vláďa,Kuba,Kašpi,Filip Z.,Mára,Vítek,Matyáš

sraz: 9:00 UMT Motorlet, bílý dres, zimní oblečení

2 tým:Matyáš,Pepa,Martinian,Béďa,Daniel U.,Saša,Pavel,Martin N.,Vítek

(ti co nemají dres si vezmou bílé triko)

sraz: 12:00 UMT Motorlet, bílý dres, zimní oblečení

 

Nominace zimní liga sobota

23. 11. 2017

Nominace:

tým 1:  Vláďa,Pepa, Martinian,Daniel U.,Sebík,Saša,Filip Z.Pavel,Martin N.

sraz: sobota 9:00, UMT Klausova týmové oblečení, zimní bunda, bílý dres, věci do sprchy!!!

tým 2: Patrik,Matyáš,Kuba,Štěpán,Mára,Kašpi,Vítek,Gabriel,

sraz: sobota 10:30, UMT Klausova týmové oblečení, zimní bunda, bílý dres, věci do sprchy!!!

 

Nominace sobota MU ABC Braník

5. 10. 2017

Nominace:Filip,Patrik,Vláďa,Kuba,Pepa,Vítek,Nikolas,Štěpán,Filip.Z.,Mára, Béďa, Martinian, Danil K.,Šimon,Kašpi,Matyáš,Sebík,Daniel U.,Martin H.

sraz sobota 8:00, ABC Braník,Za Mlýnem 1774/12, týmové oblečení, bílý dres, věci do sprchy!!!

 

Nominace pondělí

22. 9. 2017

Nominace:Filip,Patrik,Vláďa,Kuba,Pepa,Vítek,Nikolas,Štěpán,Filip.Z.,Mára, Béďa, Martinian, Danil K.,Šimon,Kašpi,Matyáš,Sebík,Daniel U.,Martin H.

sraz pondělí 17:15, UMT Motorlet, týmové oblečení, bílý dres, věci do sprchy!!!

 

Nominace sobota MU Motorlet - Xaverov

15. 9. 2017

Nominace:Filip,Patrik,Vláďa,Kuba,Pepa,Vítek,Nikolas,Štěpán,Filip.Z.,Mára, Béďa, Martinian, Danil K.,Šimon,Kašpi,Matyáš,Sebík

sraz  8:15, UMT Klausova, týmové oblečení, bílý dres, věci do sprchy!!!

 

 

Nominace turnaj neděle.

7. 9. 2017

Nominace:Filip,Patrik,Vláďa,Kuba,Pepa,Nikolas,Štěpán,Mára,Šimon,Kašpi

sraz 8:15, Lomnice nad Popelkou (gen. Ludvíka Svobody 1049) , týmové oblečení, bílý dres, věci do sprchy!!!

 

Nominace pátek MU Aritma

5. 9. 2017

Nominace:Filip,Patrik,Vláďa,Kuba,Pepa,Vítek,Nikolas,Štěpán,Filip.Z.,Mára, Béďa, Martinian, Danil K.,Daniel U.,Šimon,Martin H.,Kašpi

sraz 16:15, Aritma, Nad Lávkou 5, Praha 6, Vokovice , týmové oblečení, bílý dres, věci do sprchy!!!

Nominace na neděli ve středu večer!!!

 

Nominace sobota turnaj Xaverov

23. 8. 2017

Nominace: Filip,Patrik,Vláďa,Pepa,Šimon,Sebík,Danil K.,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Mára

sraz: 8:30, Xaverov, Sportovní centrum Horní Počernice, Božanovská 2098, Praha 9, konec cca 16:30, bílý dres, týmové oblečení, věci do sprchy

 

Změna v nominaci

22. 6. 2017

Na nedělní turnaj je změna v nominaci: jde Martin H. místo Marka.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »