Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace sobota Háje

19. 10. 2018

Nominace:  Filip K.,Matyáš F.,Adam,Kuba,Patrik,Pepa,Šimon,Martinian,Štěpán,Sebík,Nikolas,Kašpi,Mára,David,Matyáš T.,Vojta,Martin N.,Filip Z.,Béďa,Gába

týmové oblečení, modrý dres, kdo má tak také bílý, věci do sprchy!!!

sraz: 7:45  Sportovní areál K jezeru, Praha 4 - Háje 

 

Pátek 12.10.2018

11. 10. 2018

UMT Klausova Motorlet - Dukla JM sraz 16:00, modrý dres, týmové oblečení

Patrik,Matyáš F.,Adam K.,Pepa,Martinian,Sebík,Gába,Filip Z.,Nikolas,Kašpi,Béďa,Vítek,Daniel,Martin N.,

trénink 16:00 - 17:30 UMT Klausova: Šimon,Filip K.,Kuba,Honza,Štěpán,Mára,Vojta,David,Matyáš T., 

věci na trénink + někdo půjde do zápasu (vzít si tedy věci na zápas)

 

 

Nominace neděle Xaverov

5. 10. 2018

Nominace: Filip K.,Matyáš F.,Adam K.,Kuba,Pepa,Šimon,Martinian,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Mára,Vítek,David,Adam D.,Matyáš T.,Vojta,Martin N.

sraz: Xaverov 10:00 modrý dres, věci do sprchy!!!

 

MU Meteor

26. 9. 2018

Nominace: Filip K.,Matyáš F.,Adam K.,Kuba,Pepa,Šimon,Martinian,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Mára,Vítek,David,Adam D.,Matyáš T.,Vojta,Martin N.

Trénink pro všechny 16:00 - 17:30, následuje zápas výše jmenovaných.

Modrý dres, věci do sprchy!!!

 

Nominace neděle Admira

20. 9. 2018

Nominace: Šimon,Vítek,Filip K.,Patrik,Kuba,Adam K.,Pepa,Martinian,Sebík,Honza,Štěpán,Kašpi,Mára,Béďa,Nikolas,Vojta

sraz: 8:15 Admira, Na Pecích 1044/46, Praha 8 modrý dres, věci do sprchy!!!

Kdo je mít nebude, NEHRAJE!!!

 

Nominace sobota MU + turnaj

20. 9. 2018

1) MU: Pepa,Martin H.,Béďa,Daniel,Martin N.,Vítek,Nikolas,Adam K.

sraz: 10:00 UMT Klausova , modrý dres

2) turnaj: Šimon,Adam D.,David,Matyáš T.,Vojta,Patrik,Kuba,Štěpán,Honza,Filip K.

sraz: 8:00 Radonice u Prahy, Zápská ulice, bílé dresy, věci do sprchy!!!

 

Nominace sobota 8.9.2018

6. 9. 2018

I. MU Motorlet - Suchdol:

sraz 9:15 UMT Klausova: Filip Z.,Nikolas,Adam K.,Pepa,Martinian,Sebík,Kašpi,Mára,Martin N.

modrý dres, věci do sprchy!!!

II. turnaj Lomnice nad Popelkou: gen. Ludvíka Svobody 1049

sraz 8:30 Vítek, Filip K.,Patrik,Kuba,Štěpán,Adam D.,Matyáš T.,David,Matyáš F.

štulpny, věci do sprchy!!! konec cca 15:00

 

Neděle 2.9.2018

30. 8. 2018

I. turnaj Xaverov:

sraz:8:40

nominace: Vítek,Adam K.,Pepa,Martinian,Kašpi,Mára,Béďa,Martin N.,Saša

modrý dres, věci do sprchy!!!

II. Mini-liga Chomutov, Dr. Janského 23-27, hřiště u nemocnice

sraz: 9:45 Chomutov

         8:15 na Motorletu - kdo bude potřebovat odvoz dohodnout s Honzou a Filipem.

nominace: Šimon,Filip K.,Patrik,Gabriel,Honza,Štěpán,Adam D.,Matyáš T.,Matyáš F.,David.Filip Z.

modré štulpny, věci do sprchy!!! Konec v Chomutově cca 13:00

 

PU Bohemians 2009 - sobota 15:00

30. 8. 2018

Změna času a hřiště:

sobota sraz 14:15 hřiště ulice Lopuchová, Praha 10 - Vršovice je součástí areálu Lokomotiva Vršovice, Sportovní 1380

Nominace: Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam K.,Pepa,Šimon,Martinian,Saša,Gabriel,Honza,Štěpán,Filip Z.,Martin H.,Kašpi,Mára,Béďa,Vítek,Daniel,Martin N.,Adam D.,David,Matyáš 

modrý dres, 

 

 

PU Motorlet 07 - 08 17:00

28. 8. 2018

Sraz: 16:30 UMT Motorlet 

Nominace: všichni, hrát budeme v tréninkovém vybavení + rozliška

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »